Astroloji

 

 

 
Akrep (11.12.2019)
Geçmişte aranızda kırgınlık oluşan arkadaşlarınızla problemlerinizi çözebilir ve bu konuda uzlaşmacı taraf olabilirsiniz. Konuşmalar sonunda kendi eksik yönlerinizi fark edebilir ve bunu düzeltme yoluna gidebilirsiniz.  Content Video - Akrepler para konularına dikkat!
 
Aslan (11.12.2019)
Uzun zamandır rafa kaldırdığınız ya da beklemeye aldığınız ilişkilerle alakalı önemli iletişimler kurabilirsiniz. Olayları çözebilir ve bazı dargınlıkları sonlandırabilirsiniz. Bugün biraz daha çözüm odaklı olmayı seçmelisiniz.  Content Video - Aslanlar değişime hazır olun!
 
Balık (11.12.2019)
Duygulu, hassas ve romantik bir gün sizleri bekliyor olabilir. Özlemlerinize ve beklentilerinize odaklanmak sizi geri plana atabilir buna fazla kendinizi kaptırmamalısınız. Daha fazla gelecek odaklı olmayı seçerek ilerlemelisiniz.  Content Video - Balıklar iletişiminize dikkat edin!
 
Başak (11.12.2019)
Bugün unutkanlıklarınız iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda birtakım sorunlara sebep olabilir. Planlarınızı yaparken daha organize bir şekilde hareket etmelisiniz. Tüm yükü üzerinize almak yerine sorumluluk paylaşımları içinde olmanız sizi rahatlatacaktır.  Content Video - Başaklar aradığınız cevapları bulacaksınız!
 
Boğa (11.12.2019)
Uzun zamandır yaşadığınız finansal ve hukuki süreçlerinizi çözmek için bazı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu konuya çevrenizde dahil olabilir. Olayları mantık çerçevesinde ilerletmelisiniz. Bazı konularda inatlaşmak şu zaman diliminde doğru bir karar olmayabilir. Content Video - Boğalar sınırlarınızı koruyun!
 
İkizler (11.12.2019)
Kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün. Kariyerinizle ilgili bugün biraz daha mücadele etmeniz gerekebilir. İlişkilerde mantıklı ve daha uzlaşmacı olursanız gereksiz problemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.  Content Video - İkizler yeni ilişkilere hazır olun!
 
Koç (11.12.2019)
 Bazı sorumluluklarınızla ilgili çevrenizdekilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Konuşmalar sırasındaki cümlelerinize dikkat etmeli abartılı söylemlerden kaçınmalısınız. Finansal anlamda bazı borçlarınızı düzene sokmak adına oldukça doğru bir gündesiniz. Content Video - Koçlar rekabetten uzak durun!
 
Kova (11.12.2019)
Finansal konularda beklentileriniz alacağınız bir haberle karmaşık bir hale gelebilir. Bu süreçte yeni bir finansal hamle yapmaktan kaçınmalısınız. Daha fazla uzun vadeli planlarınızı düzene sokmanız gereken bir gündesiniz. Content Video - Kovaların kariyeri yükselişte!
 
Oğlak (11.12.2019)
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz plan ve projelerinizle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirmek için çevrenizdekilerle fikir alışverişi yapmanız size fayda sağlayabilir. Esnek ve girişken olmayı seçmelisiniz.  Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
 
Terazi (11.12.2019)
 
Yay (11.12.2019)
Bugün ailenizle kuracağınız iletişim de samimi olmak önemli olacaktır. Konuşma sırasında bazı gerçekler sizi şaşırtabilir ve neye inanacağınız konusunda kararsız olabilirsiniz böyle bir günde şartları zorlamamanız yerinde olacaktır. Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
 
Yengeç (11.12.2019)
Uzun zamandır çözemediğiniz problemler bugün çözüme kavuşabilir. Sosyal çevre ve dostluklarınızın yardımını üzerinizde hissedeceksiniz. Bu durum sizi fazlasıyla rahatlatabilir ve umut dolu bir yola adım atmanızı sağlayabilir.  Content Video - Yengeçler duygularınıza dikkat edin!

 

 

 

Haber Yazılımı