Astroloji

 

 

 
Akrep (06.12.2019)
Aşk üzerine kurduğunuz hayaller gerçekleşmeye yakınlaşıyor olabilir. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Partnerinizden beklentilerinizi açık bir şekilde konuşabilirsiniz. Sadece bakış açınızı daha yapıcı bir yön içinde tutmalısınız.  
 
Aslan (06.12.2019)
İyi niyetinizin hiçbir zaman karşılığını almıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Olaylara bu açıdan yaklaşmayın. Dostluklarınızın değerini daha iyi anlıyor olacaksınız. Mümkün oldukça gelişen olaylarda empati yaparak değerlendirin.
 
Balık (06.12.2019)
Size kendinizi değersiz hissettiren insanlardan uzak durmalısınız. Yeni başlangıçlara merhaba demek için bugünü iyi değerlendirmeli ve hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. İlişkilerde yaşanabilecek parasal anlaşmazlıklara karşı daha sabırlı olmalısınız.
 
Başak (06.12.2019)
Geçmişe dair bazı konular tekrar açılabilir. Geçmişteki bu konulara hem özlem duymanız hem de kızgınlıklar beslemeniz mümkün. Eski dönem yaşadığınız bazı sorunları tekrar bugün konuşuyor olmak zorunda kalırsanız çok üzerinde durmamaya çalışmalısınız.
 
Boğa (06.12.2019)
Kendinizi insanlardan uzak tutarak biraz geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Belki güveninizin sarsıldığını düşünüyorsunuz. Bunun aksine gün içinde sosyalleşmeli ve iletişime açık olmalısınız. Hangi fırsatın nereden geleceğini bilemezsiniz.
 
İkizler (06.12.2019)
Maddi konularda bazı kafa karışıklıklarınız olabilir. Geleceğe dair yapacağınız yatırımlarda daha dikkatli olmalısınız. Finansal ihtiyaçlarınızı dengede tutmak isterken kendi hayatınızdaki bazı lüksleri bırakmanız gerekebilir.
 
Koç (06.12.2019)
 Kariyer hayatınızda bazı yükselişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Arka planda yürüttüğünüz her işin başarısını ilerleyen günlerde görebilirsiniz. Bugün hedeflerinize biraz daha ilerlediğinizi hissedeceksiniz.Content Video - Koçlar rekabetten uzak durun!
 
Kova (06.12.2019)
 Hedeflerinize ulaşmak için maddi planlamaları iyi bir şekilde yapacağınız bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Mümkün oldukça hazırlıklarınızı bugün tamamlamalısınız. Unutmayın ki hazırlıklıysanız her zaman ilerleyebilirsiniz.Bu yüzden bugün önemli olan hazırlıklarınızı tamamlıyor olmanızdır.Content Video - Kovaların kariyeri yükselişte!
 
Oğlak (06.12.2019)
 Bir karar vermeden önce çevrenizdeki insanlara da danışmalı ve onların fikirlerine önem vermelisiniz. Bugün iş seyahatleriniz gündeminizde olabilir. Aklınızla savaş vermeyin. Kendinizi zihinsel olarak hazır hissetmediğiniz bir şeye başlamayın. Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
 
Terazi (06.12.2019)
Yakın çevre ilişkilerinizle ilgili yanlış anlaşılmalardan dolayı sorunlar meydana gelebilir ve bu anlaşmazlıklar yüzünden stresli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde mümkün oldukça daha uzlaşmacı bir yaklaşım belirleyin.
 
Yay (06.12.2019)
 Finansal konularda kendinizi bir düzen içine sokabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Ekonomik durumları dengeye koymak size iyi gelecektir. Aklınızı en ideal konum içinde bulundurmalısınız. Herhangi bir çılgınlık içinde olmamalısınız.Cesaret ve çılgınlık arasındaki çizgiyi iyi bilmelisiniz. Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
 
Yengeç (06.12.2019)
İş hayatınızda ani sürpriz değişimler yaşanabilir. Bu durum uzun vadeli iş hayatında sizi güzel bir noktaya taşıyabilir. Hukuksal konularınız varsa bugün bunlarla ilgili sonuçlar biraz olsun sizi rahatlatacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı